Karate

"A Karate célja nem a győzelem, hanem a gyakorlatok tökéletesítése és a jellem fejlesztése." (Funakoshi Gichin)

Kapcsolat

Jelentkezés és információ az edzéseken személyesen vagy telefonon Turák Péter senseinél: 06(30)9452085

E-mail: sensei@karateedzes.hu, turakapita@gmail.com

SHITO-RYU VILÁG KUPA ÉS SZEMINÁRIUMOK BUDAÖRSÖN

2014.11.14.

Különleges eseményekre kerül sor Mikulás hétvégéjén! December 6-án, szombaton Budaörsön Nyílt Shito-ryu Világ Kupát rendezünk, amelyen a kezdőbbek is indulhatnak. A verseny előtti és utáni napon kata és kumite szemináriumok lesznek.

A versenyt a Nemzetközi Hayashi-ha Shito-ryu Szövetség rendezi, elsősorban a tagjainak (mi is ide tartozunk), de indulhatnak rajta más stílusok karatésai is.

A verseny helyszíne: Budaörsi Városi Sportcsarnok (2040 Budaörs, Hársfa u. 6.)

Időpontja: december 6., szombat, 9.30

A Világ Kupán kata és kumite versenyszámokban lehet részt venni, különböző korcsoportokban és az övfokozatnak megfelelően.

A kategóriák megtekinthetők a verseny bulletinjében a 7. oldalon.

Nevezési díj: 6.500 ft (két kategóriában 9.000 ft)

*

A péntek és vasárnap délutáni szemináriumokat igazi karatés világhírességek, tartják: a Nemzetközi Hayashi-ha Shito-ryu Szövetség elnöke, a magyar származású Hanshi Julius Thiry, Seiji Nishimura, japán kumite világbajnok, Sensei Katherine Jones-Thiry, volt többszörös vb-érmes amerikai kata versenyző, valamint S. Kovács Ádám Világjátékok-győztes kumités.

A szemináriumok helyszíne: Budaörsi 1. Számú Általános Iskola (2040 Budaörs, Hársfa utca 29., közvetlenül a sportcsarnok mellett)

A szemináriumok időpontja: december 5. és 7., 15.00-18.15

Részvételi díj: 1 nap 6.000 ft, 2 nap 10.000 ft